o nás

Sme spoločnosť s viac ako 20 ročnými skúsenosťami

Sme veľkoobchodná spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2015 na základe viac ako 15 ročných skúsenosti majiteľa spoločnosti vo veľkoobchodnej činnosti predaja sortimentu podobného tomu, ktorým sa v tomto čase táto firma zaoberá. Medzi našich zákazníkov patria nielen drogérie, obchody predávajúce farby a laky, autoservisy, autolakovne, predajne špecializujúce sa na autopríslušenstvo, ale aj veľkoobchody. Náš široký sortiment sa navyše naplno uplatňuje v remeselnej výrobe a priemysle.

Sme výhradnými dovozcami nemeckej lakýrnickej značky CHAMÄLEON (tmely, plniče, laky, farby, doplnkový sortiment atď.) pre Slovenskú republiku. 

Od júna 2017 sme sa stali výhradným distribútorom na Slovensku aj pre ďalšieho výrobcu farieb – taliansky ItalGete, výrobca graffiti sprejov značky LOOP a hobby sprejov značky KEEN. Naše portfólio ďalej tvoria výrobcovia brúsiva ako Smirdex či spreje Motip. Na trh taktiež dodávame farby v plechovkách značky ALKYTON. Snažíme sa naše služby neustále vylepšovať a rozširovať s cieľom uspokojiť všetkých zákazníkov a ich potreby.

Zásobovanie zabezpečujeme centrálne z Prievidze prostredníctvom vlastnej dopravy alebo zásielkovej služby.

Medzi základné piliere našich výrobkov patria:

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a dokážete si vybrať zo širokej škály výrobkov.

Tešíme sa na obchodnú spoluprácu s Vami.

sme dovozcami značiek